Квото ви дойде на акъла
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Квото ви дойде на акъла

Сайтът в който можете да пишете всичко
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 вицове за Чапай и Петка

Go down 
АвторСъобщение
AgReSoR
Редовен посетител
Редовен посетител
AgReSoR


Брой мнения : 93
Registration date : 17.05.2007

вицове за Чапай и Петка Empty
ПисанеЗаглавие: вицове за Чапай и Петка   вицове за Чапай и Петка Icon_minitimeСря Май 23, 2007 2:21 pm

Петка и Чапай били изпратени в Сибир. Живеели в една малка къщурка някъде на север. Един ден нервите на Чапай не издържали и той се разкрещял:
- Петка, ако не спреш да си играеш на бумеранг с чорапа ми, ще ти счупя юргана.

Чапай и Петка в Испания. Петка се прави на тореадор, а Чапай го гледа от трибуните.
Пуснали първия бик, ама толкова страшен бил, че Петка се втурнал да бяга. Бяга той, бяга, а бикът след него. Обиколили няколко пъти арената - бикът а-ха да настигне нашия човек, но той се подхлъзнал и паднал, а бикът от инерцията го прескочил и също паднал. Петка скочил и с един удар на шпагата го убил.
След това Чапай го хвали:
- Ей, Петка, ти си бил голям храбрец, бе! Аз да бях, веднага да съм напълнил гащите...
- А ти на какво мислиш, че се подхлъзнах?!

Чапаев и Петка са изпратени в Африка с цел предоставяне на културна помощ на слаборазвиващите се страни. След един месец комисия от ЦК отива на проверка.
Първо проверяват Чапаев. Намират го на е една моторница, по средата на реката, а отзад на три въжета негри карат водни ски. Комисията останала много доволна. След това отиват да проверят Петка. Заварват го насред полето, впрегнал трима негри и оре. Комисията е възмутена:
- Това ли наричате културна помощ? Вземете пример от другаря Чапаев, който развлича негрите!
- Мисля, че нещо не сте разбрали, Чапаев лови крокодили в момента! - отговаря Петка невъзмутимо.
Върнете се в началото Go down
 
вицове за Чапай и Петка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Квото ви дойде на акъла :: Филми :: Музика :: Спорт :: Свободно време :: Смях-
Идете на: